Chlap, který se starat nechtěl, je teď sám s nějakou svou fantazii o mladé ženě
Hihi tohle je dost přesný..
Měla jsem souseda. Teď mu je asi 57.kdyz jsem ho poznala,bylo mu 49 a mě 36. Byl už tenkrát obézní,hodně kouřil a špatně chodil- měl diabetickou otevřenou nohu Ale ptz hrál v mládí profesionálně házenou,viděl se stále jako vysoký štíhlý sportovní jinoch. Porad mě nahanel a když se opil,řval na mě vztekle,proč ho jako nechci,jestli se mi nelíbí jeho zuby nebo co?No řekla jsem mu že nevím co bych s ním asi tak měla dělat? On se hluboce urazil
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.