| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

od počátku smartphonů jsem měla androidy, iphone mám až tento poslední, takže nějaké 2-3 roky. člověk si musí zvyknout, dneska už mi to přijde v pohodě, začátky jsem nebyla moc šťastná.

Nevšimla jsem si ničeho, v čem by byl nějak zásadně lepší.

Na kapacitu si holt platím icloud (79 Kč měsíčně), do mobilu by se mi nic nevešlo a paměťovka tam nejde strčit.

Fotky jsou hezký, to jo, a "hejbací", což je fajn, ale to asi umí taky i jiné mobily.

Mám ráda funkce typu - najdi auto (kde je zaparkovaný), najdi zařízení (když nevím, kde ten mobil je...).

Jo, fotky přehraju z mého mobilu do jiného za vteřinu (ale to ostatní přes bluetooth umí taky, ne?).

Že by to byl nějaký super zázrak, to si já osobně třeba nemyslím.

U nás ho zatím odmítá jen malý syn, táta by mu ho strašně rád pořídil (velký syn první iphone dostal v 9 letech, má ho celý život). My s mužem teda akorát ty poslední 2-3 roky, oba jsme na něj dostali od svého operátora velikou slevu, tak to mělo smysl. Za plnou cenu nový (25 - 35 tisíc) bych si ho nekoupila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.