| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, jak je to u Irmi, ale u nás mě poslali do háje, ale požadují informace, jak mu je. Nejdřív jsem jim psala skoro denně. Psala jsem i o tom, že i v umělém spánku potřebuje kontakt blízkých osob (říkali to i doktoři). To za ním byla za měsíc jednou tchyně a švagr (jeho bratr) s přítelkyní a jednou ségra. Chodíme za ním nejvíc já a moje sestry. A nejhorší na tom je, že mi bylo řečeno, že jsem dospělá, tak se mám postarat o sebe sama, že jim do mě nic není. Že každý musí zvládat vlastní život sám, co po nich chci. A pak se tvářili po návštěvě, že jsem bezcitná, že oni by to nezvládli, vidět ho tak a já tam dokážu bez zhroucení chodit každý den. Oni jsou citliví a já jsem hnusná, tvrdá osoba bez citu.
Nedovedli si představit, jak to pro mě bylo těžké. Všichni věděli, že jsem vnitřně s MM ukončila citové vazby. A nechali mě v tom. Jak jsem za ním chodila, držela ho za ruku, hledala nějaký cit, přitom jsem i byla rozzuřená, ale musela jsem na něj mluvit pozitivně... Chci si ho vzít na propustku na Vánoce domů a jen doufám, že se k nám nepohrnou na návštěvu. Nechci se přetvařovat, zatím na to nemám sílu. Kvůli tchyni jsem ochotná občas zahrát divadlo, že jsem s nimi v pohodě, ale vnitřně v pohodě nejsem. Nevěřím, že by se můj vztah k nim někdy narovnal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.