| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Irmi je mi líto co máš naloženo:-(. Já bych novou práci zvážila. Jestli to dobře chápu, žiješ sama, máš přítele ale nemáte společnou domácnost. Záleží na tom, jaký jsi typ. Ano, souhlasím se Sedmi, že nová práce je stres, ale pokud budu mluvit za sebe, tak když mne baví, tak pozitivní (člověk stres potřebuje, jen hodně toho nezdravého je blbě). Pokud bych měla být v práci, která mne neuspokojuje a vracet se do prázdného bytu, kde mi v tom okamžiku díky chybějícímu chlupáčovi není dobře, beru novou výzvu. Pokud se mi něco daří, naplňuje mne to, dokážu si pak odpočinout a mám sílu i na další věci, které mne trápí a musím se s nimi nějak srovnat. A nemám tolik času přemýšlet nad tím, co by kdyby...Držím palce ať se u tebe situace srovná. Ad studium - asi máme podobně staré děti, ten náš nechal dvakrát školu, podle mne kvůli covidu. Mezitím taky oznámil, že zjistil, že chce vlastně něco jiného a je znovu v prváku - tentokrát vypadá v pohodě, my jsme mu řekli, že jsme sice rádi, že se živí téměř sám, ale pokud by potřeboval, jsme připraveni ho znovu plně podporovat a napřed skládá školní rozvrh a pak podepisuje kontrakt na hodiny a dny v práci - tak by to podle mne mělo být. A jsem ráda, že už ho nepotkávám doma neupraveného, v teplákách a bez zájmu o cokoliv, teď kmitá a vypadá, že ho baví škola i práce. Ať se to u dcery povede taky tak! A žádná škola není nad zdraví!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.