| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

barvím se doma, obvykle když je slunečné počasí a já jela autem...
ve zpětném zrcátku totiž pak zahlédnu ženskou s šedivými odrosty a pokaždé se jí leknu ~:-D jinak si svých šedin všimnu spíš výjimečně - ne že by nebyly vidět, ale má nechuť se zkoumat je běžně prostě přehlédne ~;)
je pravda, že zatím nemám šedivé vlasy všechny, taky jak se barvím pokaždé jinou barvou (odstíny vybírám podle okamžité nálady ve spektru hnědá - červená - fialová - modrá), tak mám ty vlasy takové nerovnoměrně probarvené a nějaký ten šedivák se v tom asi ztratí ~:-D
po obarvení od kadeřnice je pak povětšinou vidím rychleji (což mi teda nebrání třeba dva týdny jen nadávat, než se dokopu k obarvení)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.