| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariko, já to cítím tak, že Babiš je typ člověka, kterého jako reprezentanta své vlasti prostě nechci. Je to bezskrupulózní člověk, který jde pouze za svým prospěchem a klidně pro ten prospěch udělá cokoliv, od vstupu do KSČ, spolupráci s StB, přes různé machinace a podvody z dob privatizace, spojení s mafiány, vydírání a korumpování, dotační podvody, až po vstup do politiky a získávání výhod z toho plynoucí. Zároveň je to člověk nevzdělaný, vulgární, naprosto nereprezentativní. Nemyslím si, že Pavel či Nerudová jsou nějaké nevinné lilie, lidé, kteří se derou do politiky, takoví prostě nejsou ze své podstaty. Ač byl Pavel voják, v KSČ, skolil se na rozvědčíka, domnívám se, že svou aktivitou v posledních 30 letech to napravil. Co měla Nerudová společného s kšeftování s tituly na MU, to radši nechci vědět. Přesto však jsou pro mě milionkrát lepší než Babiš a ani za jednoho z nich bych se jako za prezidenta ČR rozhodně nestyděla, jako jsem se styděla za Zemana. Takže pro mě je naprosto jasné, koho budu volit a kdo je pro mě jakožto prezident úplně nepřijatelný.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.