| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A prosinec:

Takže doufám, že příznivci čtení nakouknou.

Všem Vám přeji, krásný nový rok, mnoho štěstí a zdraví i Vašim blízkým.~s~~;((

Máme tu nový rok a opět budu pokračovat v tom co jsem dočetla do konce měsíce.
Nezapomínejte, že s DYS toho moc nepřečtu, většina z Vás čte rychleji. A to až dvakrát.

Helen Pollardová-Hotýlek v údolí Loiry
Rozhodně zajímavé přijetí na dovolenou a pokračování super. No zažít bych to asi nechtěla.Kniha za to super.

Carole Matthewsová-Čokoládový klub
oddechovka, kterou když odložíte, zase se do toho rychle dostanete

Jan Drnek-Žáby v mlíku (to máte od manžela, já to nečetla jen vím, že to je tlusté 600stran má ta první)
-Žáby v bouři
-Žába a škorpion

Pamela Binnings Ewenová-Královna Paříže
Moc hezká kniha, dobře se to četlo. Odkrývá odvrácenou tvář ikony světové módy Gabrielle Coco Chanel. No hodně jsem toho netušila a to jsem o ní viděla kdysi nějaký dokumentární film.

Mária Dopjerová-Danthine-Paříž, moje láska, můj život
Takové zamyšlení, nad Francii, zvyky, chováním lidí tam a podobně, zajimavě napsané, pro mě chuťovka před a k snídani a po, po oběda nebylo co číst😊

Nataša Krambergerová-Nebe v ostružiní
Něco malého do kabelky.

Julianne Donaldsonová- Sídlo Blackmoore
Vyloženě oddechovka.:-)

Charlotte Nashová- Svatba v Paříži
Z části z Austrálie a z části z Paříže, místo dovolené ideální, člověk si projde uličky aniž by se zvedl z postele

Na tyto tři díly si dovolím připomenout, že budete potřebovat 2dny v kuse, moc odložit to nejde:-D Tak si to pučte najednou. Oni to teda v naší knihovně tak i půjčují.
Sophie Oliver-Grandhotel Schwarzenberg.
Cesty osudu- 1.díl
Návrat-2.díl
Začátek nových časů-3. díl


Fiona Valpy- Švadlenin dar-2. díl
No bohužel jsem zjistila, že před tím člověk musí přečíst: Kam včely chodí spát-1. díl
A na konci knihy psali, že je ještě něco dalšího vyjde.

Zrovna včera jsem dočetla knihu co jsem rozečetla na Silvestra a tam bylo velké množství zajímavých větiček, které byli na zamyšlení. Jen tak mezi textem se toho objevilo mnoho.
A jedna se hodí do této diskuze:

„Když čteš knihu, nikdy nejsi sama“~;)

Susan Wiggsová- Knihkupectví ztrát a nálezů
sanfranciského knihkupectví a příběh kolem něj, teda klidně by to sneslo 80-100stran navíc, ten konec nám autorka prakticky shrnula v Doslovu. Velká škoda, klidně to mohla na konci dopsat víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.