| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně se různé alergie vyrojily taky až v dospělosti. Na kočku i na psa, ale i na roztoče, takže se to špatně poznává, co je ten pravý důvod. Kočku mám teda leta jen tak trochu - občasnou venkovní. Klidně se s ní chvíli pomazlím, ale pak rychle pryč. Mít ji doma by byl asi problém. Psa jsem měla celé dětství, ale ten byl venkovní. Tehdy mi nevadil. No a pak v dospělosti doma v bytě, nejdřív jsem netušila, že jsem na něj alergická. Když jsem to zjistila, tak už jsme ho pár let měli a pryč jsme ho nedali, to bychom neudělali. Ale ten mi nevadil, protože jsem ho milovala. ~;) Teda vadily mi jeho sliny, když mne při hře okusoval ruku, tak se mi pak na ní udělala vyrážka. Ale jen na chvíli. Ale možná jsem měla z něj i tu rýmu, ale protože jsem už před pořízením psa měla alergii na roztoče a mírné astma, tak jsem z toho psa vůbec nepodezřívala. Psa už nemáme a rýmu mívám dál. Astma se zlepšilo. Ale občas mne strašně svědí oči a vůbec nemůžu poznat z čeho. Tak těžko říct... Jinak mi připadá, že každé zvíře (nejen druh, ale i konkrétní jedinec) na mne působí jinak. A že si člověk možná trochu zvykne. A taky mi léta stačila léčebná kůra na jaře a na podzim (sprej na alergickou rýmu a na astma) a zbytek roku dobrý. Teď psa nemám a mnohem častěji si musím vzít prášek kvůli rýmě. Jednou jsem měla v uchu jehličku na alergii a měla jsem asi dva roky klid. Tak uvažuju o tom, že si ji nechám znovu píchnout. Přeju, ať se rozhodneš dobře. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.