Přidat odpověď
"Nikdy to neudělají všichni na plný počet,stejně jako všichni nemají samé jedničky a ještě může roli hrát tréma atd., ale i tak opakuju- stejně jako se vybírá na 8G , kde to většina připravených udělá velmi dobře,mají všichni samé jedničky a rozhoduje každý bod,třeba i za soutěže atd, i tak se hodně výborných dětí nedostane- jak vybírají tam při shodě bodů? Losem ?"
Právě že ty zkoušky jsou tak těžké, že to neudělá na plný počet 40 dětí (pokud se držím původního příkladu), ale jen 10 a zbylých 30 je podle toho pořadí, kdy jim chybí jeden dva body. Když chybí 3, tak už jsou pod čarou. Jenže ty by sis představovala tak lehké zkoušky, aby to všichni ti jedničkáři udělali bez přípravy snadno, tedy by ten plný počet mělo třeba 80 dětí a 20 o bod míň, což už je jedno. Jak bys vybrala z 80 těch 40? Chápeš to?
Los není potřeba, zkoušky jsou tak náročné, že se to rozvrství, někde je rozhodující vyšší počet bodů z matiky apod. a pokud je někdo s naprosto shodným počtem tam to asi zaříznou nad nimi a je možnost odvolání.
Předchozí