| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki kde můžu uložit fotku ať ti ukážu screen? Jak vložit už jsem našla,ale tady na rodinu fotka přidat nejde a nevím kde ji uložit abych na ni mohla dát odkaz-žádné své stránky nemám.
Pokud mi dítě řekne že se učitelka v hodině opakovaně zeptala ukrajinského spolužáka jak se řekne nějaké slovo, tak jaký by měl důvod si toto vymýšlet? Když starší dítě které chemii studovalo jde syna doučovat a řekne že má v tištěném a vlepeném zápisu chybu, tak se syn učitelky druhý den aktivně na to zeptá, ta mu řekne že to neví a protože mám dítě užvaněné a drzé a během týdne po tomto šli na exkurzi do sš kde je jeden o oborů chemie,tak se při povídání v laboratoři na toto zeptal a učitelka potvrdila že má pravdu sourozenec a že nechápe,jak je může učit něco co není pravda, což je pochopitelně pro dítě velmi zajímavé a tak se s tím doma pochlubí. Ano mám dítě drzé,že si dovolilo ptát se a zpochybňovat chytrost a neomylnost neoblíbené učitelky, protože on od ní vysvětlování učiva nechápe.
K fyzice, to bylo na online a já o tom s tím učitelem pak diskutovala a on mi to vysvětloval, že opravdu jim to tak řekl a napsal,protože to chtěl zjednodušit. Jo taky to pro mě byl šok,proto si to pamatuju- mimochodem zkus si vzpomenout na jeho úkoly co jsem sem dávala a jak jsme to diskutovali .
To že to zní divně vím,ale my těch podivností přitahujeme až až, a vůbec mě to netěší

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.