| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam kovovou susicku se zbrlinkovymi platy jako do trouby s normalnimi zaviracimi dvirky. Ty umele susicky sestavitelne na sebe se mi nelibily, protoze plast. Je hezka (v ramci moznosti susicek), prakticka, travi svuj cas na mikrovlnce vzdy pripravena k zapnuti.

Sezere asi 30 Kc na jedno suseni jablek, ma obsah 30 litru. Uz jsem si rikala, ze jsem si asi mela koupit vetsi - na 45 litru. Stoji a zere skoro stejne jako ta moje. Ale naplnit ji uz temi 30 litry je nekdy dost zahul, takze pro me je 30 litru vlastne akorat. Vice bych udelala snad jen hub, ale ty radsi mrazim, zejmena kvuli chuti a pocitu, ze mrazene jsou lepsi. Taky jich byva nevypocitatelne mnozstvi - bud na pul susicky, nebo na 4 (to bych susila nekolik dni). Nelibi se mi predstava, ze bych susicku naplnila jen napul, pripada mi to jako plytvani.

Nastavuju teplotu a cas. Vybrala jsem mechanicke ovladani s kolecky, protoze doufam, ze to vydrzi dyl nez digitalni verze s displejem (zrovna mi nekdo doma udelal diru do digitalniho cudliku u jineho pristroje).

Vidim ale jednu vyhodu tech plastovych susicek sestavitelnych na sebe - kolik toho clovek nakraji/posklada, tak vysoky komin postavi a susi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.