| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nikde není vše zalité sluncem, ale taková hromada problémů je divná.

vystřídala jsem pět škol, od vesnice po krajský město, kluci chodili na šest jiných, zase od malýho města přes okresní po krajský, a takový bordel nebyl nikde

teď mám konečně možnost ovlivňovat, co se ve škole děje, jak se škola prezentuje na venek a ano, je to práce, ale je potřeba zapojení všech zaměstnanců, každý musí mít chuť něco zlepšovat, podle svých možností

takže třeba kdyby za mnou přišel kdokoliv z kolegů nebo personálu, že už něco dvakrát říkal a pořád to nefunguje, udělám maximum pro to, aby to fungovalo, fakt bych si o něm nemyslela vůbec nic špatného, naopak

Jak psala i Delete, všechno neumí nikdo a bez zpětné vazby to prostě nezjistí

a právě o tom to je

nás zajímá názor všech, kdo mají se školou cokoliv společného, děti, rodiče, zaměstnanci, veřejnost, zvláštní kapitolou jsou sousedé školy, a vždycky se snažíme zlepšit, co je špatně

samozřejmě že to nejde ani vždycky, ani rychle a často ani na poprvé

škola je o lidech, proto je to náročný místo,
když jsem nebyla spokojená se školou kluků, změnili jsme, i za cenu velkých komplikací, já sama jsem střídala školy spíš kvůli tomu, že jsem se přizpůsobovala klukům a jejich potřebám, včetně dopravy do školy

výhoda pro mě je právě v tom, že jsem školy poznala z několika pozic, mám srovnání a mám trochu představu, co jde dělat jinak

ono nadávat na to, že něco nefunguje, tím se nic nezmění, takže žádný Facebook číst nebudu, to je ztráta času

co se týká chybějící známky, není nic jednoduššího než napsat učitelce, případně vedení, zeptat se, jestli není někde nějaký technický zádrhel a požádat o změnu
mimochodem toto se u nás řeší taky, nedávno byla schůzka, kde se maminky ptaly, třídní jim hned ukázala, že tam známky jsou, s konkrétní učitelkou jsem se pak bavila, že by jich ale mělo by víc, ona něco neměla zapsané

kdyby ty maminky jen tak nadávaly na náměstí před školou, k nám by se to nedostalo a žádná změna by nebyla

já věřím tomu, že teď maminky ví, že je nikdo s dotazem nevyhodí a přijdou kdykoliv zase a kolegyně si dá pozor, aby zapisovala všechno včas, já to považuju za dobrý řešení a za vyřešený problém ke spokojenosti všech, stačilo pár minut a minimální energie

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.