| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pracovně, ať ty školy rozlišíme- nepodávám to jako kritiku, řeknu v klidu v čem vidím problém a oni mi řeknou že žádný problém není,nebo že se starám o co nemám.Mám nad sebou tři nadřízené-školník,zástupkyně a ředitel-ti první dva jsou jedna ruka a ředitel si naše problémy vyslechl jednou-to jsme si všechny s ním vyžádaly schůzku,v té době nefungovalo skoro nic,takže už se ozvaly i ty co jinak mlčí, pak ho ale ti dva zpracovali, že vlastně problém není a výsledek byl- nechoďte za mnou, dodržujte hiearchii, máte svoje dva nadřízené a neotravujte mě s malichernostmi, od toho tu nejsem.No a pak to vypadá jak vypadá, ředitel vydá nebo řekne na poradě něco-třeba důrazně řekne že musíme psát každou závadu co vidíme,včetně třeba i pomalované zdi atd,když to uděláš,vynadá ti školník proč mu to tam píšeš, že on to nemá jak opravit,piš jen co jde opravit-tak jak vyhovět oběma stranám? A takových situací je více,takže pak už fakt dělám jen to nezbytné a jsem skoro slepá hluchá.

Po jiné práci jsem se dívala,hodně intenzivně v době kdy to skřípalo fakt dost, jenže tady moc práce není,co jsem zkusila tak nevyšlo, jinak bych musela dojíždět a i když bych si o něco platově pomohla,tak za bus bych dala tolik že se to finančně nevyplatí,navíc ztratím i dost času.A nedělám si iluze že nenarazím zase na někoho s kým si nesednu, všude je někdo takový.Teď navíc se dost propuští,tak škola je taková trochu jistota, a teď je to fakt docela v klidu,až na to co jsem psala vedle


K synově současné škole-diagnóza není z PPP, tu má od neurologa,psychologa a psychiatra, tyto zprávy jsem musela PPP dokládat aby ji zapracovali do zprávy pro školu. Jenže nemá žádné dys a to je jediné na co učitelky slyší (a to ještě ne všechny jak znám z vyprávění jiných a zkušeností s dcerou).Zpráva je taková dle mě naprd, protože je hodně volná-tolerovat projevy adhd a jeho zasahování do výuky,hodnocení opírat o lepší výkon,přizpůsobit aktuálnímu stavu,nebo zprávě od lékaře-jenže jeho aktuální stav nikoho nezajímá a doktoři nám zprávu pro školu žádnou nedávají, navíc problém je třeba tento týden a doktora máme co půl roku,tak co má psát? Když jsem v PPP řekla že s takovou zprávou na nic nedosáhne,tak mi tvrdili že dělám z nich hlupáky,že učitelé moc dobře víc co mají dělat, no a pak dojde na má slova, že adhd vlastně neovlivňuje výuku,že je to přece jen o chování

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.