| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedívám se, rozhodnutá jsem samozřejmě už strááááášně dávno, nehodlám si kazit večer. Stačí mi zprávy na netu.

Přešlap s Polskem byl samozřejmě naprosto monstrózní politická mezinárodní ostuda. By mě zajímalo, jak by to žehlil, kdyby fakt vyhrál. S Polskem už tak jsou vztahy napjaté, kvůli Turówu...

Výzva ke vzdání se protikandidátovi, abych mohl vyhrát se 100% hlasů (no, to už jsme tu snad taky měli a několik desetiletí). To tedy komentoval i můj syn (11 let) s tím, že (myšleno ironicky) je to skvělý nápad, že možná by Leclerc měl přemluvit Verstappena, aby příští sezónu vzdal, že Ferrari chce už konečně zase taky vyhrát... Neviděla jsem diskusi, takže nevím, jestli to pan AB neřekl ironicky nebo v žertu, ale osobně tohle považuju za snad jeho nejhorší prohlášení.

Jo, taky bych na jeho prohlášení, že světoví státníci mají zařídit mír, bych se ho na místě fakt ironicky zeptala, proč jim to teda neřekne, když je všechny zná, se všemi mluví a všichni ho tak milují... Vždyť - když je to tak jednoduchý a má s nimi tak skvělé vztahy, by ho určitě poslechli, no ne? - tak jestli pak panu Macronovi, když se s ním před týdnem fotil, řekl - hele Emanueli, co takhle, že už bys konečně zařídil ten mír, co? Moji voliči by to ocenili, ještě bych jim pak náležitě zdůraznil, že to až já jsem musel přijít s tím, že přece stačí, že to všichni chceme... A ten, kdo to nezařídí, ten určitě chce válku, že jo...

Bože, to jsou řeči.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.