| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete, 2 věci - jednotný vzdělávací plán:
A předem se omlouvám, protože do toho všeho nevidím. Pro mě to znamená (jak jsem to pochopila já) vlastně nepodkročitelné výstupy v jednotlivých oblastech v daném ročníku. Dítě na konci 4.třídy (pokud nemá výrazné úlevy) dovede vás orientuje se v .... jak k tomuto ve škole došli, to je věci školy a učitele. Jenže vy toto máte zřejmě už v RVP ZV? Nechce se mi to hledat, sorry.
A vzdělávací plán by obsahoval nutně i metody a formy vzdělávání...???? Což by školy cpalo do jedné formičky.

No a druhá věc:
Píšeš o 2 rychlostním, 3 rychlostním vzdělávání - že je to fuška.
Mám základní úplně blbý dotaz - dostaneš bandu dětí, jak rychle a NA ZÁKLADĚ ČEHO určíš, kdo co a jak bude (potřebuje) dělat??? Je to blbý dotaz, jenže já s tím strašně bojuju. A nikdo mi není schopen vysvětlit, nebo ukázat, jak teda efektivně individualizovat výuku? Protože při hlavní činnosti kolují po třídě, nebo pracuju s kusem třídy. Jenže až na vyjímky není čas a klid se soustředit úplně na ty jednotlivé děti. A já jsem v tomhle asi vůl, protože i já potřebuju spíš klid na to, abych to dané dítě mohla vnímat (jak, co a proč dělá, říká). S naší letošní divokou a uřvanou třídou, kde projev radosti je ječet, válet se po zemi a prát se, je ten klid málokdy. A často nebývá ani odpoledne. A když už si všimnu v akci, že něco, než si to stihnu poznamenat dostat se k tužce, papíru, už to nevím. Hlavně těch oblastí ke sledování je hrozně moc. Připadám si jako blbec. Vím, jak by to mělo vypadat, ale způsob kudy do toho - proveditelně v běžném denním režimu - v tom stále plavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.