| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle mě už Rodina Rodinou není. Chodí sem už jen zlomek z těch, kdo rodinu tvořili, diskutuje se méně a často příliš vyhroceně, což právě vede k různým odchodům.

Vím, že řadu lidí odvál čas, protože jim vyrostli děti a pohltila je práce, ale těch, co odešli, protože je tu zasáhlo něco osobního, není málo. A osobní to je, i když neznáme svá jména, většina zná životní příběhy těch druhých. 20 let rádobyanonymních diskuzí může mít v neosobní rovině jen málokdo.

Mně tu chybí učitelky, JENA, Štěpánka, Tante, Nessie, Majáková, Levandulka, Festina lante, Sarmi, vokounek...

Pak matky dvojčat. Vlastně jsem sem kvůli dvojčatům začala chodit. V diskuzi se probralo vše kolem dvojčat, ale nejen, byly i srazy, pořád bylo o čem povídat. Takže Lucka73, Káťa a škubánci, KEIKO, Blaňule, Jarka, skladanka, Tuleník, Holajda, Šimajda, Mishaczek, kikina, Alfucha, Ilca...

Pak vícečetky, Tutenstein, borovice, Giga, Hanka...a y těch původních už si ani nevzpomenu na nicky, s některými jsem pak byla v kontaktu ještě jinde, ale tam už to také zaniklo...

Pak spousta těch z diskuzí podle věku a podle bydliště, tam se také leckdy vytvořily party, ale řada z nich chodila i do ostatních diskuzí a bylo živěji.

No a Porod doma, Porod na poli....nicky už si téměř nevybavím, ale pořád tam bylo o čem mluvit. Mrzí mě, že se spoustou z těch lidí jsem ztratila kontakt, že i ty přesunuté diskuze časem "umřely".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.