| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, není to poprvé, co na mě s tímto nebo podobným reaguješ. Já nemám žádnou povinnost se tu vyskytovat a reagovat, mám rodinu, děti menší než je zdejší průměr, mám dítě postižené, které potřebuje mnohem víc pozornosti, než je běžné. K tomu taky potřebuju občas pracovat, taky chci mýt umytou koupelnu, děti potřebují najíst, nevyhnu se občasnému řešení jejich konfliktů, potřebují pomoc s úkoly, děláme něco spolu, vyvstane nějaká situace, nakupuju, uklízím, sprchuju se atd. Asi jako každá máma. Není to povinná internetová docházka, abych svou nepřítomnost omlouvala. Nemám ani nařízenou reakční dobu. To, že tu nefunguje upozorňování taktéž nepřispívá. Reagovala jsem ve 12:47 na příspěvek Delete zadaný ve 12:32. Ve 12:34 jsi napsala ty: "Delete, to je klasika. Mira vytáhne kus a na zbytek nereaguje. Ignoruje." Jako chápu, že mě nemáš ráda, respektuju. Já fakt potřebuju trošku víc času než 3 minuty. Nikdy jsem nezaznamenala, že by tu byl kvůli opožděným reakcím jaksi vyvoláván někdo jiný. Ale třeba jen nečtu všechno. Každopádně jsem nějak usoudila, že to opravdu nemám zapotřebí se omlouvat a vysvětlovat svou nepřítomnost. Tak si naordinuju offline periodu a dopřeju si digitální detox od rodina.cz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.