| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Snehulko, proti vraskam pomáhá kyselina hyaluronova. Pomáhá krátkodobě v pleti udržet hydrataci. Nicméně je to videt jen u drobných vrasek. A mela bys ten přípravek pak opravdu používat pořád. Nicméně ještě záleží jaké molekuly KH jsou v tom krému. Je to složitá chemie a musíš zkoušet. A tos asi slyset nechtěla. ~d~

Zakladem není pleť čistit, ale čistit šetrně, ne ze to vezmeš večer mydlem, a chce to pravidelnou péči celkově. Hodně dodržovat pitny režim a dát do pořádku zivot. Tj. Spanek. Strava. Pokud máš pocit, že ti něco vadí, prostě to nejist. Spousta lidí po ruznych alternativnich dietach (vegan, vege) měla výrazné zlepšení pleti. A to proto, že jim treba vadí lepek, mléko, bilkoviny urcitych mas a nevěděli o tom.

Bacha také na prirodni zazraky vseho druhu. Treba oleje hydratující a vyživující suchou pleť je tedy mýtus. Naopak z dlouhodobého hlediska nakonec každý olej i krém založený na olejich prostě vysušuje. I když krátkodobě to může vypadat naopak.

Mohu doporucit pro suchou pleť Adermu exomegu a Biodermu. Ty mám vyzkoušené a Aderma exomega balzám nebo krém emoliente je super skvělý na suchou pleť. Ale jejich krém s kyselinou hyaluronovou mě treba úplně zklamal.~l~ Myslela jsem že to bude pecka. Nakonec jakekoliv serum od Avonu zafungovalo na pleť lépe..

Já mám pleť speciálně problematickou a sem tam objevím něco co chvilku trošku pomáhá. Nicméně mám specifickou dietu a nejvíce je na pleti vidět její nedodržení. A když málo piju je to taky znát.~f~
Krémy to jen zlepší, když dobře spím, dobře jím a jsem v pohodě.

Jinak bych ti o suché pleti mohla napsat romány ale stejně si na to každý musí přijít sam a už by to nikdo nečetl. ~t~ Tak přeji sťastnou ruku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.