| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám kamarátku, ktorá má v zime horší psychický i fyzický stav, a tak ma požiadala, aby som jej napísala nejaké hlášky mojej dcéry (ona vie, že dcéra často perlí). Tak už keď som si opísala to, čo bolo zapísané, tak som si povedala, že to hodím aj sem, a možno sa niekto rozveselí, alebo aspoň pousmeje.

Vlani začal dcéru zaujímať koniec života a "co je pak".

"Mami, chtěla bych, aby jsi byla prababičkou"
"???"
"No protože když ty budeš prababička, tak já budu babička, a to bychom mohly spolu odletět do nebe.
A když by jsi byla jenom babička, tak já bych byla maminka, a to bych už s tebou nemohla, protože bych měla malé děti."
~s~

Tatínkovi zas malá školkárka doporučovala, že "Až maminka umře, tak jí dej sebou mobil, aby si jí mohl prozvonit. Víš, jaká je maminka... Všude se ztratí, tak abyste se pak našli v tom nebi..."
~m~

Skok o rok do roku 2023 - o víkendu mi povedala: "Mami, až ti bude 90 a víc a někdo Ti zaklepe na dveře, tak se připrav na to, že to může být i smrtka."
~8~~t~

A teraz som si spomenula - keď mladší syn odchádzal do školy od svojej, vtedy 3 ročnej sestry, tak si k nej ešte ľahol na chvíľu do postele, chytil ju za ručičku a pýta sa jej: "Linduško, proč tě mám tak rád?"
A ona, bez zaváhania: "NO PJOTOŽE JSEM MILOVANÁ!"
:-)

Dejte aj Vy hlášky, príhody a ani nemusia byť detské.

Napr. mne MM kedysi povedal (po tom, čo sa u nás prekrikovali všetky deti a bol u nás hrozný hluk a chaos)
"Já se snad s tebou rozvedu, i když tě mám rád. A to jenom proto, abych neměl děti ve své péči!"
~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.