| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám ráda akce tohoto typu. Jednou se u nás ve škole pořádalo "víkendové školení", na které se získaly peníze z tzv. šablon. Paní ředitelka oznámila, že se prostě pojede, protože to nenechá propadnout. Nikdo nevěděl nic o programu školení (protože o program tam vůbec nešlo), šlo o to, utratit peníze. Takže se na poslední chvíli splašili nějací lektoři, aby tam jako něco proběhlo. Dle slov kolegyň k ničemu. Já jsem oznámila, že se toho účastnit nebudu. Jsem dost zásadový člověk a tohle mi hodně vadilo. Vyhodí se tisíce (pro celou školu zřejmě desetitisíce) pro nic za nic. Naprostá většina sboru jela s nadšením - měli pěkný hotel, plnou penzi, bazén. Paní ředitelka se při odjezdu v autobuse prý nechala slyšet, že z toho pro mě vyvodí důsledky. Žádné sankce samozřejmě nebyly, protože vyslat zaměstnance na školení o víkendu lze pouze s jeho souhlasem. Vadí mi takové plýtvání penězi, utrácení za zbytečnosti a ještě se to navlíkne jako školení. Vadí mi, že na důležité věci peníze nejsou a na blbosti tohoto typu ano. Nehodlám to podporovat a na pracovišti jsem často za černou ovci. Ale nevadí mi to. Bylo pár kolegyň, kterým se to taky nelíbilo, ale nenašly odvahu se na to vybodnout, bály se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.