| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi, máš pravdu, ale preci dát hrnek do myčky neni nic nadlidského. To není žádné pruzení ani práce ani po celodenní šichtě. A otazka je, co on povazuje za křičení a proč se křičí. Pokud necha nádobí uprostřed obýváku a odvalí se, taky by mě to štvalo. A pak se težko chválí.

Tizi
V tom vztahu toho bude víc a základem bude prostě jako často blbá komunikace.
BM mi na odchodu vyčetl kde co.. včetně toho, že ho neocenim a kdesi cosi.. no a nakonec ten duvod byl velmi jiný.~l~ A hlavní problém prý byl, že jsem se o nej nezajimala. Ale když jsme meli v létě tyden bez detí, odjel sám pryč. Když jsem s nim a s detmi chtela na vylet, jeli jsme sami. Když jsem ho lakala do loznice měl moc práce. A nakonec mi vycetl i nedostatek sexu. ~t~
Takže nevím člověče. Hlavní za mě.. musí se chtít. A to je celé tajemství. Když se nechce, může být ten druhý pozlacený..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.