| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, ale je rozdíl mezi tím být na nemocenské, protože "mám zdravotní problém, ať už fyzický nebo psychický, ale dělám všechno proto, abych se mohla vrátit do práce" a mezi "mám práci na prd, nedaří se mi najít jinou, už jem se rozhodla, že se tam nikdy nevrátím, ať si to zaměstnavatel i kolegové nějak pořeší, já prostě budu doma dokud něco nenajdu a nebo dokud neotěhotním".
Prostě zakladatelka upřednostnila sebe na úkor kolegyň a kolegů, kteří také mají svůj život, a jsou celí žhaví dlouhodobě pracovat za dva. Zaměstnavatel má svázané ruce, a dokud se zakladatelka z nemocenské nevrátí nebo nedá výpověď, tak to prostě odnesou oni. Oni nemůžou za to, že ji práce nesedla a nemůže najít jinou. Schválně do toho nepletu těhotenství, protože to může vyjít na první dobrou a nebo to může trvat roky, pokud by tam byl třeba problém, o kterém by nevěděli.
Ale dá se ovlivnit to, jak se k tomu zakladatelka postaví. Ono ani ti kolegové nemusí dlouhodobou absenci kolegyně, která pro ně znamená dlouhodobou pracovní zátěž navíc, snášet bez problémů. A taky se můžou zhroutit, může to mit negativní vliv na jejich zdraví, rodinné vztahy a pod. A nemá to řešení, dokud zakladatelka neodejde, ať už na rizikové, nebo na mateřskou a nebo k jinému zaměstnavateli.
A neznamená to, že nesoucítím s ženou, která touží po dítěti. Ale ta na výběr má, na rozdíl od jejích kolegů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.