| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marti a je tam další aspekt, na který jsem zapomněla. Bojím se, že si jinde budou myslet, že jsem fluktuant. Vystřídala jsem víc firem. Ne nějak moc, ale pár jich bylo. Důvody odchodu byly různé, např. stěhování nebo noční v kombinaci s dvanáctkami, pak třeba i výpověď ve zkušebce ze strany zaměstnavatele, což je něco, co já jsem ovlivnit nemohla. Já nechci budit takový dojem, nejsem střídač. V této práci je ale blbá náplň práce, pracovní doba, plat, šéf a dost prohnilý kolektiv, je v něm šílená rivalita. Šéf se zezačátku tvářil jak svatoušek, ale časem jsem poznala, že mu nejde o nás o lidi ani trochu. Hlavní je pro něj jeho místečko a lidi pod ním jsou mu fuk. Kdybych řekla kolik beru, tak se tu zasmějete. Dorovnává to naštěstí muž, ale sama nejsem spokojená s tím kolik přináším do rodinného rozpočtu. Třeba za rok kdy jsem mu brala přesčasy neustále i o víkendu když bylo třeba a pak si řekla o zvýšení, mi to zvýšil o tisícovku, ale ne do pevného základu, ale jako pohyblivou složku.~a~ Od té doby co se v Česku mluví o nějaké inflaci jsem nedostala přidáno a když jsem se proti tomu ohradila, dostala jsem od něj ledovou sprchu. Jako oni nejsou loajální ke mně, ale loajalita ode mne se očekává...

Takže to je ještě jedna taková věc co mě drží zpátky... nechci mít nálepku fluktuant. Kolik tak dneska lidi vystřídají zaměstnání?~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.