| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezkou sobotu Marti. Tohle je moje 5.práce s tím, že z té úplně první mě vyhodili ve zkušebce a z asi 6 lidí, co tehdy včetně mě přijali, si nechali dva. Rušilo se tam oddělení a oni potřebovali místečka pro ty původní lidi, ale oficiálně to neřeknou že. To ani v CV nemám. Pak následovaly další tři práce, které už v životopisu mám a tohle je čtvrtá. Nechtěla jsem to před MD měnit, ať to nevypadá blbě. Právě by mě zajímalo, jak jsou na tom ostatní lidi, jestli je normální mít tolik prací nebo jestli mají o dost míň či víc. Vím, že u každého je to jiné. Taky tam mám občas delší "mezeru" mezi jednotlivými pracemi, protože to vyplynulo z životní situace, která v tu dobu byla. Někteří HR jsou nekompromisní, takže tím střídáním prací si nechci uzavřít dveře a reálně dnes přemýšlím nad návratem tam, kde pracuju s tím, že tam zkusím vydržet jen proto, abych v tom CV neměla tu práci krátkou dobu a že tam mám kvůli mateřské tu jistotu že mě nemůžou vyhodit . Ale musela bych vydržet dusno na pracovišti a fakt, že tam nemám žádného spojence (ti už z firmy odešli). A to si neumím představit, nevím, co bude až se vrátím. Vím akorát, že jsou tam na mě za tu PN naštvaní. A bojím se, až tam přijdu, co bude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.