| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno, fakt je to jen tvůj dojem.

"Jakmile v debatě reaguju na jednu z vás, druhá se vždy přidá,"

to není pravda, lze dohledat.

"Pro mě jste jako siamská dvojčata, "malá a velkej", "

to je možné, máme s Půlkou obdobný způsob uvažování, trochu i psaní, a je zcela odlišný od tvého.

" mám dojem, že jedna z vás tu druhou přede mnou nějak chrání, podporuje, obhajuje, jakoby to snad bylo potřebné~d~, jako bych byla "útočník" nebo potenciální nebezpečí."

to není pravda, nejde o obranu či semknutí, čistě jen máme s Půlkou často stejný názor na to, co píšeš = čteme to stejně.

"Tak jsem se fakt držela dál a na rovinu, když mi jedna z vás něco adresuje, lehce mi zatrne "to zas bude"~d~ "

nemusíš mít strach, úplně postačí, když si nebudeš žádný útok, negaci... sama vkládat do textu, v naprosté většině tam není (s jednou výjimkou před časem, kdy jsem ti tak odepsala v sebeobraně).

"Druhá z vás záhy přicválá~:-D, aby té první podávala minimálně munici~:-D (nadsázka)."

už jsem psala výše - není to tak, ragujeme každá za sebe, a ani v nadsázce v tom není boj, útok, cválání... vidíš to celé emotivně, ačkoli to tak není, a z textu to dle mého nijak neplyne - bývá ode mě spíše věcný, klidný. Viz tvůj "start" na moji věcnou otázku, jestli fakt "poznáš Blížence" - pro mě by to byl prostě jen podnět k zamyšlení, jestli na těch znameních přecijen něco není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.