| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

😀😀😀 perfektní téma. Jinak můj chlap který má v okolí úplně svatozář ten doma neni ani schopen vymalovat a navíc není ochoten to ani zaplatit. Bohužel částku 13 tis za celý byt jen tak z toho společného účtu taky nevytahnu. Občas mě podpoří děti ve výměně nějakých domácích potřeb, ale to zas tak často není. Poslední perlička byla akce ala dveře. Paní nabízela dveře ze sousedni dědiny píšu chlapovi jestli ty rozměry pasují, že za ty peníze ze sousední dědiny fakt vypadají dobře. No nakonec jsem musela paní poprosit jestli by byla tak moc hodná a ochotná a s chlapem se domluvila. Za celý den nic ani čárka jen mladý psal nějaký vtipný komentář. Večer se ptám chlapa co teda dveře? No sprostý jako dlaždic jaká je paní píp jak to blbě změřila přitom si ty dveře osobně vyzvedával, že tam něco vůbec nesedí a to chybí a to blbý. Tak už rezignovaně říkám , že teda je strelim dál. No až na to, že teda se trochu zhaneli šrouby a dveře počítali s prahem který nevedeme jsou fajn. Hlavně ty naše rozbité už jsou v popelnici. Ach jo. Prostě chlap co musí mít vše až pod nos doma a nejlíp udělej si sama ,ale přijde soused tak to je vše. Je to zbytečný a marný cokoliv řešit . A denně se modlím za to, že bydlíme jen v paneláku kde těch oprav není moc potřeba. Protože barák by nám spadl dávno na hlavu kór nějaký postarší. Takže jo mám zahradu a jo pod rajčata ho holky nacpeme. Díky ❤️😀

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.