| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No proti zbytku rodiny jsem 100 let za opicema. Ty jedou online, aplikace a obcanku v mobilu a řidičák vyhlíží co to vlastní.
Jen starší syn neplatí telefonem. Jediný z rodiny, protože má vlastní návrh platební karty a tak ji používá, když má obrázek na přání.

Kartičky mam na kde co v hromadné aplikaci. Vyhovuje mi to. Máme to s manželem naklonovaný v obou telefonech a kluci si vybrali jen něco. Třeba kartu do lékárny.

Vlastním momentálně hned tři datové schránky(SVJ, moji a další,abych se proboxovala v případě potřeby k manželovi), který zase může ke mě a mohl mi udělat daňové přiznání( sice to chvíli vzdorovalo,ale zařadilo se). Paráda. Přijde mi to takové zastaralé ta obsluha a tak. No když to státu vyhovuje. Takové divné.

Samoobslužné pokladny mám ráda, my ji tu máme jen v Tesku a v Kauflandu. Nekoukat na otrávený obličej prodavačem. Dam tlačítko vlastní taška, takže to po projetí hned strčím do jutové tašky. Pečivo a ovoce nehledám, podle přiblblých obrázku. Stačí dát vyhledat napsat první dvě písmena třeba místo cibule, jen CI a už tam je obrázek. Nebo GR a už tam je obrázek grepu.

Díky desinfekci o koróně( strašně mi vadilo, že se na tu desinfekci co na nich oschla nalepil prach) už platím jen telefonem a nemusím vůbec sahat na ty terminály.

Knihovna od loni máme Verbisbox. Kde nam knihovna nechá knihy a člověk to vyzvedne cestou do práce ve 4h. Takže paráda. Za ten 1/4 rok. Nejvíce výpůjček je kolem půlnoci v páték. Vracet to tam bohužel nejde. Ach jo, doufám, že na to též dojde.
Bohužel půjčují vždycky okolo 12-15 knih najednou a parkuje se tam příšerně a při cestě to nemám.
Akce v knihovně jsou.
Sezení na chodbě, čeká se na kompletní rekonstrukci. Ona není ani bezbariérová. Už se chodí s kočárkem ze zahrady přes terasu nouzově,ale kdysi to tam tudy nešlo takže člověk s kočárkem vletel do knihovny, knihovnice mu sla pomoci vynést kočárek přes dvacet schodů a pak zase ven. I pro tohle sláva těm výpůjční služby přes box.

Internetový bankovnictví mám desítky let. D začátku. To používala i naše sousedka 93.


Jinak reklamace v Ppl co mel vyzvednout balíček, než jsem se provolala k člověku strašný.
Naštěstí fler dopravy už se vyměnili za zasilkovnu. A ta jede luxusně.

Zákaznice si stěžují, že Fler je nějaký čím dál míň přehledný na vyhledávání a objednávky. To zase budu v neděli poslouchat v AFI Paláci. No něco na tom je. I moje maminka tuhle zmatkovala pri objednávce. Takže to pak napíšu Fler. Co oni s tim je na nich.

No myslím, že ta doba si žádá, aby byl člověk ve střehu, cvičil si dovednosti. Jinak zakrní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.