| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak - v prvním díle jsem měla 100% jasno.

Kdyby mi dneska někdo řekl, že moje dítě není bio moje, že mi ho v porodnici vyměnili, v životě bych ho nikomu nedala, i za cenu zdrhnutí z republiky nebo tak něco.

Asi drtivá většina z nás si DNA testy na dítě nikdy nedělalo, takže samozřejmě teoreticky takový problém může vyvstat (i když zaplať pánbůh i moje dítě je kopií mě, cinknutý do táty), ale miluju ho nejvíc na celém světě a je mi fakt srdečně jedno, jakou DNA má... Však kdyby bylo třeba z umělýho oplodnění nebo adoptovaný, taky by nebylo bio moje, ale milovala bych ho.

DNA nemá větší význam, než roky non-stop přítomnosti, péče, lásky, výchovy. Bez jakékoli diskuse.

Lidská srdce jsou přece dostatečně velká a vejde se do nich i láska k mámě, kterou jako jedinou jsem měl x let svého života, i k "nové" (bio) mámě, byť u ní nebudu bydlet... Nevidím v tom větší rozdíl, než u dětí adoptovaných, které taky vědí, že existuje paní, která je porodila a pak maminka, která se o ně stará, i když pak třeba se s tou bio mámou seznámí, nebo s ní třeba i v dospělosti navážou také nějaký vztah...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.