| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naposledy jsem před 4-5 lety takto likvidoval pozůstalost a nábytek po mé mámě. Trvalo mi to 2 měsíce a to na ten závěr (nábytek) jsme měli najatou firmu. Máma tam měla spoustu skříní plných papíry jak z politiky, tak studentských prací a dělal jsem to skoro sám. Včetně knihovny, která byla žel plná zasmrádlých, byť zajímavých knih. (60 let kouření na ně se projevilo.) Snažil jsem se to dělat ekologicky, tj. vytrhávat papíry z vazeb a z pet desek. Ale nakonec jsem to už nedával.

A k tomu tam bylo spousta věcí po mé babičce a pradědovi. Ty mne zajímaly nejvíc, ale řadu jich mámin druhý manžel tajně prodal, aby měl na své utajené alimenty ~4~.

My to udělat musíme, nedávno jsem aspoň vyměnil nějaké poškrábané teflonové hrnce za nové. Ale tohle všechno je na mně. A i sám mám máslo na hlavě, protože mám skříň plnou letního oblečení, z něhož my 2/3 nebudou. Naposled jsem to vyhazování dělal po Crohnu - tehdy jsem v krátké době několika měsíců zhubl o 30 kg a pomaleji je za dva-tři roky žel znovu nabral. Dokážete si představit, co to udělalo se šatníkem. V podstatě jsem měl všechno mezi XL a 3XL = skoro 3x. Jenže pak jsem zase moc rád sáhl po starých velkých košilích, co jsem si předtím přivezl z USA.

Já ale v poslední době sotva zvládám práci. Padla na mne těžká únava už skoro čtvrt roku.

Když jsme se trochu nuceně stěhovali z nájmu do hypo, tak jsme neměli ani peníze, ani zkušenosti, ani nábytek. A žel, byt měl pro nás skryté vady (špatně položené podlahy, levné materiály všude, opravy na oko, nefunkční elektřina ve stropech). Tak jsme napřed museli opravit elektřinu. A pak jsme zařídili dětský pokoj, protože děti musely někde psát úkoly, bydlet. Pak jsme koupili nejlevnější nábytek, co byl. Do toho se moje máma octla v exekuci skrz manžílka a řešili jsme její zabavené obrazy (které byly ovšem z půlky moje). Sami jsme spali na podlaze na roštech a matracích. V původním bytě bylo spací patro, které jsme taky museli zbourat.







Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.