| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme zase nařízený home office na chvilku. Tak místo plkání s kolegyněmi v kuchyňce jsem si k obědu zapla Seznam.CZ - pobavila jsem se kauzou Železný. Kouknu na další média, bavím se dál kauzou Železný. Asi zpráva dne! ...tak doufám, že u toho pekaři netrávili tolik času a zítra zase bude chleba, jako vždycky.

Teď mi pracovní doba končí, čekám až se mi dětičky stáhnou domů, udělám si kávičku a zase si pustím zprávy a dozvím se, že nějaký vysoký policista je podezřelý, že kradl v Ikea. No, kde všude to vysílají už jsem se raději nedívala a ani jsem nečetla obsah zprávy. Jen si tak kroutím hlavou, jestli tohle ještě může pořád být pod titulkem: ZPRÁVY? A máme nějakou přestřelku mezi ČT a Policií?

...TV noviny, jestli se to tak ještě jmenuje jsem neviděla léta, ale asi se dneska fakt podívám jestli tohle je fakt realita a problém našeho světa?! ~t~

...nechci to zlehčovat, krást a lhát se nemá. Není tohle už bulvár? A teď se fakt seriózně ptám, kde sledujete zprávy? Klikáte třeba na seznam.cz nebo Idens, HN, nebo kde si přečtete co se děje? Takový denní výcuc podstatných politických, kluturních dění?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.