| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Naše Američanka" s chutí snědla naprosto vše. Svíčková měla velký úspěch. Poprosila i o koleno, což bych já ji osobně nenabídla. Chutnaly jí plněné bramborové knedlíky uzeným se zelím.Zkusila bych se zeptat, co by ráda návštěva ochutnala, určitě minimální povědomí mít budou. Měla jsem výhodu, že jsme ji hostili 2 týdny, takže byl čas na ech hutná, ale i odlehčená jídla. Snědla opravdu vše. Jedli jsme dost i v terénu, nadchlo ji ranning sushi, které u nich ve městě nemají. Při odjezdu mně předala milé psaní, že jsem dobrá kuchařka. Vyžádala si recepty na vánoční cukroví, které pak pekla. Návštěvy bych se na jídlo zeptala, já bych třeba nadšená z jitrnice nebyla, byť by to bylo top jídlo v dané zemi. Ať chutná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.