| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, ja jsem kuchyn v Ikee poridila pred 3 lety, ale jsem nenarocna a chtela jsem neco jednoducheho a rychleho na vymysleni, prepravu a montaz, jen drez jsem chtela lepsi z granitu, ten mam z Hornbachu...no a svuj ucel to plni

povleceni tam maji z naprosto ruznych materialu, da se vybrat prijemne na omak.....ale mym pravnoucatum to nevydrzi (ani mne to do smrti nevydrzi), narozdil od prababiccina povleceni na chalupe, ktere je doted jako nove

ale mne ten damasek vzdycky pripomene zimu a vlhko na chalupe, ty velike periny z perí bez prosivani, kde se peri do rana schumlalo do nohou postele a clovek mrznul pod prazdnym sypkem a studenym damaskem, taky topeni v kamnech a myti v lavoru a WC na zahrade - a proste vselijake pocitove neprijemnosti, takze za mne damasek ne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.