| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Abal,

"že by se mela na něco podivat" - to se ji doufam neopovazis rict...

Bych si srovnala priority - chces mit dite, kterym bys se chlubila nebo dite, co je stastny a spokojeny...

Se omlouvam, ze to zni tak tvrde.
Mam zkusenost s dcerou, pred skoro 2 lety - najednou...

Vety jako "musim videt, jak mi tece krev" a
"Jestli mi tu sadu skalpelu vezmes, najdu si na rezani neco jinyho".
Ty noci, kdy clovek sedi dole v obyvaku a breci, zatimco o poschodi vys se dite rozrezava...
A pak se potme s baterkou plizit do jejiho pokoje a zjistovat, jestli to neprehnala, jestli ji neujela ruka a nevykrvaci...

Kdyz si na to ted vzpominam, je mi zase jeste porad priserne... a jsem vdecna, ze to je prekonany a ze je ted zivot uplne normalni.

Dcera je ted priorita, ne nejaka blba skola.
Skolni rok se da opakovat, studovat nebo vyucit se da taky pozdeji..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.