| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem v 70. letech byla za ZŠ, SŠ a částečně VŠ a sex byl tak nějak celkem normální, jako byl asi vždy a je i dnes. Vulgárně se v mě bublině nemluvilo, občas nějaký kluk, ale ne tolik, jako dnes. Vole si kluci říkali (holky ne), dokonce jeden spolužák na gymplu to měl tak vžité, že to říkal i při zkoušení u tabule (spíš teda jakési voe, ale úplně to potlačit nedokázal). Zato když jsem musela na nucenou Letní aktivitu studentstva do továrny k fréze, tak jsem byla šokovaná, jak vulgárně mluvili dělníci. Bylo to asi tím, že jsem žádné předtím neznala. Bylo mi z toho prostředí fyzicky nevolno. Chlastalo se tam, kouřilo, souložilo v pracovní době a to výrazivo! No, ale já byla sněhová vločka. Už mě tady za to kdysi kritizovala Libik. Takže vzhledem k tomu by mě asi Volha neprekvapila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.