| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

my jsme všichni brýlatí. Všech pět členů rodiny. Tak máme svého dvorního optika a ten tedy se rozhodl vyzkoušet tyto brýlové čočky na svém vlastním dítěti, ale také k tomu je takový rezervovaný a hned jak jsem to na něj vybalila, že nás paní doktorka posílá pro tyto brýlové čočky. Tak mi říká prrrr. Ona je to novinka a potřebují to prostě odzkoušet na co největším vzorku lidí, to Vám říkám dopředu.

Mě doktorka řekla, že pokud se dítěti zhorší zrak, tam nám vrátí peníze a pořízené brýle. Náš optik to uvedl na pravou míru, že máme další náhradu čoček zdarma. A tak mi z hovoru vyplynulo, že se do tohoto projektu vráží nemálo zajímavých peněz, pokud se podaří ulovit dušičku.

Mým dětem ale tyto čočky vyloženě nedoporučil, protože všechny tři sportují a používají klasické čočky na sport čili nekoukají celý den přes brýle a v kontaktních čočkách tráví cca 2 - 4 hodiny denně.

Jinak pokud se to opravdu osvědčí, tak to je určitě fajn věc a když byly děti malé, hned bych po tom skočila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.