| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kolegyně to špatně pochopila, myslím, že nemůže existovat doktor, co by to tvrdil naopak, než to je :-)
Já plavala do 35 let na paní radovou, jinak jsem to neuměla. Pak jsme se s kamarádkou vyhecovaly, že dáme jeden amatérský triatlon, tak jsem zašla za známým, aby mě jako naučil plavat. Myslela jsem tehdy, že bude stačit pár týdnů/měsíců a budu umět kraul. Svatá prostoto ~a~~t~
Teda prsa s hlavou pod vodou jsem se naučila celkem rychle, stačily dobré plavecké brejle, takže ten triatlon jsem s tím odplavala, stejně jako dost dalších, protože mě to napoprvé začalo děsně bavit :-)
Ale kraul jsem se učila roky, jsem nešikovná a mám mizernou koordinaci, takže hlava sice věděla přesně, co mám dělat, ale přesvědčit tělo k té souhře pohybů byl horší proces, než snažit se porodit ježka ~f~~:-D Jenže jsem občas buldočí povaha a fakt jsem se dožrala, že mi to nejde, nechtěla jsem ztratit ty kvanta hodin a peněz, co už v tom skončily, tak jsem se to nakonec naučila :-)
Takže plavu hlavně kraul, plavu ráda, snažím se 2× týdně. Neplavu nějak superrychle, ale vydržím plavat i několik kilometrů, když je to potřeba. Na bazénu si pro větší zábavnost dávám různá technická a dechová cvičení a cvičení s pomůckami, abych se neplácala hodinu jen tam a zpět. Největší potíž je teda aktuálně v tom, že je u nás zavřený jediný 50m bazén a všechny kluby a sporty jsou narvané v těch ostatních 25metrových, takže pro veřejnost zbývá minimum a je tam furt narváno ~:(
Ale jinak plavání je skvělý relax, dostávám se při něm téměř do transu a zenového vyklidnění ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.