| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len,
to je běžný omyl, že si lidi myslí, že musí "zadržet dech", aby jim neteklo do nosu. Zadržování dechu je blbě, když se víc ponoříš, tak tlakem vody se ten vzduch stlačí a nateče ti dovnitř. Musíš nosem vydechovat - respektive udržovat aktivně tlak vzduchu tak, aby ti do nosu nenateklo - jako bys velmi mírně a velmi pomalu vydechovala... jakmile ti začnou jít z nosu bubliny, tak ti tam zase nateče...
Tohle ale nefunguje když se člověk pod vodou různě pohybuje a otáčí - proto akvabely nosí takové ty svorky na nose.

Jinak pro osatatní - silikonovou čepici, chrání (kromě vlasů) i ty uši (kvůli uším jsem neplavala řadu let). Dobře padnoucí brejličky jsou ale základ. Pokud vadí voda v nose, tak bych pořídila tu akvabelskou svorku.

Moc se mi líbí popis Máji, při dlouhých trasách je plavání fakt meditace - podle mě je to tím rytmickým dýcháním....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.