| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám syna, kterému bude 11 let a diabetes má od 5 let. Samotné zjištění cukrovky pro mě i manžela bylo šokující asi jako pro vás všechny, nedovedli jsme si představit život s tímto onemocněním. Když ale člověk postupem času nemoc pochopí a naučí se dodržovat denní režim, není to až takové omezování. Syn začal chodit do školy, dokonce se stravuje ve školní jídelně. Jednotlivé porce mu váží a odměřují. Je důležité, aby se dítě samo zajímalo o svoji nemoc a spolupracovalo. Doma stravu synovi nijak neodlišuji, neschovávám ani sladkosti. Myslím si, že ve společnosti na něho nikdo nebude brát velké ohledy a na to musí být připraven.
Vím, že zatím je diabetes neléčitelný, ale také mám kladný vztah k alternativní medicíně a proto jsem se synem navštívila institut celostní medicíny MUDr. Josefa Jonáše, který mu naordinoval bylinkové tinktury, které sice neléčí diabetes, ale zabraňují rozšíření vedlejších komplikací (za předpokladu dodrženi inzulin. režimu, stravy a pohybu). Svými metodami zjistil vše, co vyšetření v nemocnici a proto doufám, že se ani do budoucna nebude synův stav horšit. Chtěla bych všem poradit, aby byli optimisté, protože není důvod, proč by diabetik nemohl žít plnohodnotný život.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.