| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- Večeře jím teplé i studené, ale snažím se jíst nejpozději do 18 hodin a večeřet střídmě. Držím se starého známého: snídej sám (tedy hodně a pestře), obědvej s přítelem (tedy méně a pestře) a večeři dej nepříteli (což nedělám, neb žádného nemám, ale dám si jen trochu, úměrně k tomu, co jsem jedla přes den). Zhubnout se mi kdysi (po porodu) povedlo odbouráním večeří a snížením porcí.
- Tuky jím všechny, mám ráda tučné věci a jím jenom tučné, netučné nejím. Tuky jsou potřebné a zdraví prospěšné. Ale zase - už dovedu odhadnout množství a tukama se nepřecpávám.
- Svačina do školy, klidně může být pečivo, ale zase v množství úměrnému ostatnímu jídlu.
- Průmyslově zpracované potraviny - to vlastně ani nevím přesně co je a hlavně moc nevidím důvod proč je jíst. Všechny ty různé sladkosti a pochutiny jsou poměrně hnusné, přechucené a ke stravování naprosto zbytečné. Měly by sloužit jen jako odměna, pamlsek a ne jako každodenní stravovací rutina.

Stravovací vychytávka pro štíhlou linii je u každého především v hlavě. Chce to si poznat co mi vyhovuje, kolik jídla v jaké skladbě i době potřebuju, co už je navíc, a z toho vycházet. Stravovací návyky je taková trochu škola, samovzdělávání a nejsou bez boje, vůle a trochu toho trápeníčka. Většinou je to ale prosté - jíst všechno, pestře, v množství úměrnému životnímu stylu, vyhýbat se pochutinám - střídmě se jimi odměňovat. Prostě zatnout, nehledat výmluvy a omluvy (před druhými ani před sebou). A nežrat, ale jíst. To se týká jak množství, tak skladby. Samo to fakt nejde a je to na každém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.