| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ennywan -můžu se zeptat proč se tam hlásil,když tam teď nechce? Je něco co během doby změnilo jeho názor na tu školu že změnil názor? Protože u nás probíhal výběr škol a oborů postupně, došli jsme k tomu že vysněná škola je mrhání přihláškou,že tam nemá šanci,na intr nechtěl tak se vybíralo ve městě kde už teď dojíždí na základku.Paradoxní je, že na školu kam si vybral že půjde ještě na konci ledna tvrdil že tam nikdy v životě nepůjde a na den otevřených dveří jde jen kvůli mě že jsme ho donutili,toto brblal ještě před školou když jsme vysedali z auta-když jsem nasedali zpět tak říkal- tady se mi líbí tady půjdu.Pro nás to byla škola druhé volby,ta první je v mnoha ohledech lepší,jenže konečný výběr byl na něm takže jde tam kde "nikdy nevleze" ~t~ Ale je pravda že za tu dobu si pozjišťoval od kluků co jsou na obou školách spoustu informací a vybral si co sám více chtěl, i když původně taky byla první škola jeho první a jasný výběr.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.