| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno, rodiče anorektičky to už vědí delší dobu, nechodila do školy asi půl roku (zřejmě včetně hospitalizace), to "obviňování" snad začalo teď po jejím (střídavém) návratu, ale jsou to takové informace, co nosí domů dcera, tak úplně nevím ... Obranné reakce to určitě budou. Kdybych si měla tipnout já, tak bych řekla, že dcera přišla k anorexii doma (koneckonců většina psychických potíží má základ v rodině, okolí je pak max. nějako spouštěč nebo poslední kapka). Oba rodiče jsou také dost vyhublí (matka odjakživa, otec dřív podle mého byl normální, s takovým běžným "pupíčkem", poslední dobou jsem měla pocit, jestli snad není vážně nemocný, jak zhubl a nedobře vypadá) a jsou takový akurátní, všechno hrozně řeší, ve škole pořád psali učitelkám a ředitelce, kdykoliv se jim trochu něco nezdálo, hodně prožívali různé "životní podmínky" na školách v přírodě a tak, a myslím, že v oblasti jídla hodně řeší zdravou stravu (proto by mě taky nijak nepřekvapilo, že jejich dítě nechodí do školní jídelny). Tak si skoro myslím, jestli holka raději nejedla nic, než by jedla něco "špatného" (samozřejmě se svým dětským hodnocením) ... Ale to jsou taky jen takové mé představy. Když dcera říkala, že je ta spolužačka tak dlouho nemocná a nevědělo se, co jí je, tipovala jsem na psychické potíže, ale anorexie by mě nenapadla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.