| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ono je to složitější:

Jsme trochu na palici (mám dg., mamka měla dg., děti by ji zřejmě měli taky, občas je to i vidět), měli jsme to hodně drsné v péči jak o ty děti (vážně nemocné, ADHD, manželka spoustu let doma, příspěvek na péči), tak o tu mamku (několik psychiatrických diagnóz).

Některé naše choroby jsou sice svázané s obezitou určitě (třeba DM 2, i když jako dítě jsem slabou DM1 měl), některé ne - IBD (Crohn/Ulceróza), někde je to půl napůl.

Když jsem měl plat přes 100k, tak jsem se musel hodně otáčet a hodně stresovat, abych zaplatil hypo a jedl jsem všude možně (po světě) a s tím a se stresovým jedením se to snadno nabere. (V Korporaci jsem skončil po srdeční slabosti v letadle Paříži, po zápalu plic v Athénách a růži v noze v Lisabonu. Už to zdraví nedalo. Platila to pojistka Korporace.) Ale taky jsem zaplatil za 3 pacienty i v ČR a asi na 5 důchodců, zvláště, když máma měla důchod 8000 Kč.

Takže ano, mohli jsme žít zdravěji, ale moc jsme to neuměli. Oba jsme navíc od dětství měli různá omezení pohybu a sportů, žena nesmí dlouhé procházky. A stresové jedlíctví nám taky nepomohlo. Dokonce jsme to xkrát řešili s obezitology.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.