| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kosatko, ono taky jde o to, jestli rodiče mají možnost dítě doprovázet, nebo ne - pokud ne, snadněji si odůvodní, že to už zvládne samo :-) Dcera třeba jezdila na trénink 30 minut s přestupem přes kus Prahy sama, já bych to prostě nestihla a dcera se to naučila a zvládala v pohodě (i zpět za světla, za tmy ji vždycky někdo vezl). Ale na jinou aktivitu 300 metrů pěšky od domu jsem ji ještě pak několik let raději doprovázela, protože to začínalo později, byla jsem už doma a šlo o přechod 2 náročnějších křižovatek bez světel, z toho jedna komplikovaná fůrou vozidel jiných rodičů, kteří své děti příváželi a odváželi a snažili se někde zastavit pro vyložení/naložení, případně někde zaparkovat ... masakr. Kdybych ale nebyla v té době doma, holt by chodila (s mými tisíci poučeními) taky sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.