| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy

Dneska je to 2 roky, co jsem přijela do porodnice v Porubě a zítra ma malý narozeniny.Porodnici v Porubě jsem si vybrala ještě když byla v Ostravě-Záhřebu z důvodu perfektních lidí co tam jsou.V Porubě jsem byla už v 31 týdnu na rizikovém, takže jsem měla možnost si to tam oťuknout.Potom jsem
tam jela rodit.Vybrala jsem si tuhle porodnici i když jsem z Opavy.Porodní sály/pokoje/ jsou příjemné, žádné bílé barvy, personál byl perfektní.Hlavně když srovnávám porody kdysi a někde jinde!!Je tam absolutní soukromí,nikdo
tam nelítá s hadrem atd.Personál na šestinedělí je příjemný, poradí a pomůžou.Trošku to tenkrát možná pokulhávalo s dětskými sestrami/ne všechny/.
Přístup ke kojení a jeho problémům ještě tenkrát nebyl až tak dobrý.Ale to záleží na dětském lékaři.Jsou už to 2 roky.Tahle porodnice má však jednu
velkou výhodu.Je zde pracoviště pro nedonošené děti a děti s problémy, které
potřebují rychlou a kvalitní péči na vysoké úrovni.A tam je.Neberte to jako
nějaké strašení.Můžu tuto porodnici doporučit.Stačí tam zavolat a oni vám
ochotně řeknou, kdy se můžete přijet podívat.Přeji hodně štěstí a krásné
miminko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.