| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nello, nevím, jestli jsi mezitím nestačila něco vyřešit, nestihla jsem číst, jen že ty jednoleté jazykovky většinou píšou, že jde o pomaturitní studium, ale kamarádka hned po nepřijetí některé obvolala a všude jí řekli, že ano, může tam studovat i dítě po zš, jen nebude mít status studenta, ale to je podle mě(to je tedy bez záruky) úplně jedno, přece má snad nárok, aby mu zdravotní pojištění platil stát, bože, kde bychom to byli, kdyby ne. Nevím, kde si musí rodiče zažádat. Ale možná výchovná poradkyně ve škole by vám s tím pomohla. Po by podle mě problém nebyl, mně by se ten kurz taky zamlouval, kdybych byla na jejich místě, jen tam to dítě nebude mít své vrstevníky a muselo by si hlídat disciplínu a pravidelně se připravovat na přijímačky. Kamarádka říkala, že to stojí na ten rok cca 30.000, ale to je hezká cena, pokud si to rozpočítáte na jednu hodinu za výuku. Moc držím pěsti, je mi těch dětí líto:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.