| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat, Burt - chytra a hezka samozrejme jsem, k tomu vypadam o 10 let mladsi a vubec ~t~
Ale mam talent slapnout do …

Zrovna zpytuju svedomi, co jsem komu kdy udelala:
matka-ucitelka jisteho oboru mi kdysi naznacila, ze typ vyuky mych dcer neuznava - a moje deti porazily o par let pozdeji jeji sverence v soutezi (zjevne ji to vadilo, i kdyz to vubec nebylo osobni)
Matce-anglictinarce (aniz bych tusila, ze je anglictinarka) jsem kdysi nabidla misto pro jeji dceru v nasi skupince na anglictinu, kterou jsme si tu s mistnimi angazovanymi matkami ze zoufalstvi vytvorily, a jeji rozvadejici se manzel ji vmetl, ze je k nicemu, kdyz neco takoveho neudela sama a nevydelava na tom,
Pred matkou-cestinarkou (nevedela jsem, ze je cestinarka) jsem si postezovala na druhy vedlejsich vet
Dalsi stve, ze ji dcera chodi reklamovat, ze ja svym dceram rikam, ze jsou uzasne a ona to sve dceri nerika, protoze to prece neni pravda (holt maji jinou vychovu),
Jine vadi, ze u nas nepodporuji vznik narodniho parku, protoze jsem kdysi pro jeden pracovala a nemam k NP systemu duveru,
Jeste dalsi jsem odmitla podilet se na utoku na skolu, kde jsem spokojena a ona ne

Vse probehlo vetsinou velmi kratce v druznem kafickovem duchu, pridala jsem kyticky, urodu, vlastne jsem ani netrvala na svem.
Pritom dobre vychazim s matkou, ktere jsem kdysi rekla, ze jiste nabozenske uskupeni pokladam za neskodne (ona je clenem a jeji otec je dotycne cirkve dokonce kazatelem, coz jsem netusila). To byl asi muj nejvetsi matersky trapas ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.