| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gladya, bývalá dasa, no jo jenže co si vzít k vodě(jinak pro zmrzlíky i Poděbrady už mají kafe 21C, nebo kolik), že jo, což je posledních skoro 14dní, něco co nemusíš moc řešit a můžeš kdykoliv přestat.

A já třeba si ta místa o kterých čtu hledám a zjišťuju si co se tam dělo, takže kniha mi třeba až tak moc nedá, krom toho, že se sní u vody válím, hezky si čtu. A pak jsem doma a dohledám si ta města, ty hrady, ty zámky. A výhledově se tam třeba stavíme při cestě na dovolenou, nebo o dovolené. Už ted máme zase nová místa do Bretaně, díky knize Maják na útesech (a to jsme tam byli asi 3x a teď se tam objevila vesnička, kterou jsme asi minuli).

A když už čtu něco z té války. Zkoumám jak moc se odklonili od tématu, ale to hledám kompletně, protože ani moji čerstvě vylezlí synové ze školy se o ní skoro neučili(ale samostudiem se dovzdělali).

A X knih dost mate názvem:

A zrovna třeba Vinařova žena, do toho se mi začetl manžel přes rameno(ani sem nemůžu napsat co si myslel, že to je~f~ původně, protože by tomu dal asi jiný název) u vody a nakonec si ten historický román, na podkladů skutečnosti z Francie 1942 a dál, přečetl taky. A rozhodně to oddychovka moc nebyla. A nějak to člověka nenechalo nečíst.

A já třeba čtu detektivky ráda, ale jedu třeba celé odpoledne v kuse, ale to prostě nyní ani nemám.

A knihu neodsuzuju dokud ji osobně nepřečtu. Takový mám vždycky názor jako já. A čtu vše. Protože jako jídlo mám být pestré, knihy se podle mě mají taky číst pestré.(zrovna nedávno jsem četla s neteří cosi o Barbínách a koních a tanečcích~:-D)

A další, že knihu se snažím dočíst aspoň do půlky, když se mi zdá špatná. Což je málo kdy, ale i takové se našli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.