| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokračovat v horské dráze tohoto týdne.
Pondělí - máte těžkou anemii, je to pomalu na transfuzi, jako bonus vysoký tlak, je to na léčbu
Úterý - dětský dr, u dcery se objevili podivné potíže s dechem a těžká únava, běžné vyšetření nic neukázalo, čeká nás kardiologie, druhé dítě odesláno ze školy, protože vyvádí
Středa - dítě opět vyvádí, odeslán domů
čtvrtek - dítě vyvádí, telefonát ze školy, mluví se o 3 z chování (taky dobrý bizár, ani jsem netušila, že se to reálně dává), domluvena schůzka v příštím týdnu, náladu dodávající info, že naše parodie na platy bude ještě umocněna a zkrouhnou nám je o 5%
Pátek - no to ušlo, dítě vyvádělo doma, že je mu blbě (se nedivím po tom týdnu plus blížící se úplněk), takže jsme obrátili pořadí (ráno doma, pak škola), zdánlivě běžný pracovní úkol, který se po ověření situace ukázal být taky docela bizár, bude to oříšek, najít řešení, a já už doufala, že budu mít konečně čas na jádro své práce (jo já zapomněla, my vlastně ho.no děláme), kontrola u psychologa k mé úlevě ze strany nemocnice přeloženo na konec měsíce

takže víkend - příprava a trénink na ekg, dohánění učiva, příprava na schůzku ve škole plus příprava na schůzku v jedné organizaci pro autisty, no docela dobře se to sešlo, dohánění logopedie (jak mi bylo furt na nic, tak jsme tomu mic nedaly), úklid, nějaké pracovní věci, protože příští týden budu trajdat po všech těch schůzkách, příprava papírů pro UP (opětovný pokus získat ZTP, přemýšlím, jestli nezkusit PnP i na druhé dítě, jeho terapie jsou docela zářez), úklid neb jsme se stále nevyhrabali z Augiášova chlíva (páč jsem vždy po chvíli odpadla únavou), aby jsme úplně nezblbli, tak výlet do širšího okolí na pouť (naši jsme kvůli mému vyčerpání odpískali)

A perlička na závěr: choť provedl revize autolékárniček. Máme jich asi 7. Platná je prosím 1. Takže potřebuju zítra ještě jednu koupit, protože u mě chybí (platná, vozím jich prý několik...)

Já už chci prázdniny

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.