| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tady je to fakt cvokárna. Ode zdi ke zdi jako vždy. Demagogie první třídy.

Jakože debilové, kteří dneska v Evropě vraždí civilisty bombardováním v zájmu společnosti, to dělaji proto, že jim bylo fyzickým násilím taháním za pejzičky a nucením k dojedení " nechutného" oběda vštípeno dodržování pravidel v dětském kolektivu ? Takže si to dětské ponížení kompenzují bombardováním ? ~8~

Naši mě od malička brali mezi lidi, od malička jsem žila v kolektivu dětí i dospělých a velmi záhy jsem se naučila jaká pravidla tam fungují a že je pro všechny prospěšné tato pravidla dodržovat. Takže na mě nikdo žádné "fyzické násilí" uplatňovat nemusel. A pokud na toto někdo byl poněkud natvrdlý, tak holt nějakou slízl nebo byl vytahán za pejzičky. A může se tímto "tramuatem" hýčkat třeba až do smrti. (Nebo jít někoho bombardovat.)
Jako můj brácha, který je ještě v padesáti ponížen tím, jak mi před čtyřiceti lety musel dojít přepnout televizi.

A samozřejmě nemluvím o fyzickém násilí, týrání, kterému byly a jsou některé děti vystavovány.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.