| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zažili jsme toho dost, ve školce spaní v přikázané poloze -to platilo ještě i za dcery, zavírání neposlušných do kumbálu na hračky kde nebylo okno, řvaní. Ve škole pohlavky, facky, tahání za vlasy, bouchání učebnicí po hlavě, nebo ukazovátkem přes ruce , házením svazkem klíčů, urážení- jsi blbý apod. , poznámky k nám dětem jaké máme rodiče, kolem sedmičky nucení odvážných namalovaných spolužaček k umytí se, nebo u některých pravidelné kontroly aktovek-tak, že musela celý obsah vytáhnout na lavici. V plavání taky odstrkávání tyčí, to zažily i obě mé děti-naštěstí už byly plavci, takže se tomu vyhnuly. V hudebce nám nadávali v nauce, v houslích mě mlátil přes prsty smyčcem když mi to nešlo, tahal mi malíček že ho mám krátký, jako bych mohla za to jak mi narostl a později mi stříhal nehty když se mu zdály moc dlouhé-trvalo dlouho než jsem ukecala naše, že tam fakt chodit nechci, dodnes ten nástroj nenávidím a už ani neumím, zato si přesně vybavuju jak vypadala třída a jak jsem to tam nenáviděla a jak jsem byla šťastná že po 7 letech už tam nemusím. Když jsem si stěžovala doma, tak pak učitel na schůzkách vysvětlil našim že je to ku prospěchu a že malíček se takto dá natáhnout- no mám je stále krátké, ale zato mi v nich přeskakují klouby ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.